کنترل سورفیس ها

تجهیزات تدوین یکی از ابزار های بسیار کاربردی در زمینه ادیت عکس و فیلم دنیای امروز هستند .
استفاده از نرم افزار های ادیت عکس یا فیلم همچون فتوشاپ ، لایت روم ،  پریمیر ، داوینچی و … یکی از موضوعات اچتناب ناپذیر در صنعت عکاسی و تصویر برداری دنیای امروز شده است .
همچنین با پیشرفت و ابتکار فعالین این صنعت شاهد محصولاتی بسیار زیبا و دلنشین و در عین حال هنر مندانه هستیم که روز به روز تولید کنندگان نرم افزار های مختلف را به فکر اضافه کردن ویژگی ها و امکانات بیشتر می اندازد .
ولی مشکلی که این روند ایجاد می کند اولا پیچیدگی نرم افزار ها و دوما ضعف رابط های سخت افزاری در استفاده از این ویژگی ها می باشد .
جهت کمتر کردن پیچیدگی ها و همچنین برای دقیق تر کردن کنترل این نرم افزار های سخت افزار های کنترلی جدیدی با کاربری مختلف به بازار عرضه شده که هم باعث آسان تر شدن روند استفاده از نرم افزار ها هم باعث تولید محصولات بهتر و دلنشین تر گردیده است .
تجهیزات تدوین در نگاه اول شاید یک وسیله غیر ضروری و بیشتر کم مصرف به نظر برسد اما پس از استفاده از این نوع تجهیزات متوجه میشویم که بسیاری از کار های بدون استفاده از این تجهیزات ممکن نیست .
به صورت کلی تجهیزات تدوین جزو DAW Controller ها محسوب می گردند که خود فرزند تکنولوژی MIDI می باشند که پیشتر  در صنعت تولید موسیقی مورد استفاده قرار میگرفتند .
با ارائه پروتکل HUI تقریبا تمام نرم افزار های حرفه ای در ورژن های جدید خود قسمتی را جهت تنظیم و برنامه ریزی تجهیزات تدوین جهت استفاده در نرم افزار های خود اضافه کردند تا افراد حرفه ای بتوانند از هر برند و هر مدلی که خود دوست دارند  تجهیزات تدوین مورد نیاز خود را تهیه کرده و با اتصال آن به نرم افزار از امکانات جدید بوجود آمده بهره مند گردند .
اطلاعات بیشتر ...

نمایش 1–12 از 25 نتیجه