مزایای نرم افزار اورجینال و معیاب نرم افزارهای کرک شده

مزایای نرم افزار اورجینال و معیاب نرم افزارهای کرک شده
crack nedir
مزایای نرم افزار اورجینال و معیاب نرم افزارهای کرک شده 8

ٖنرم افزار ها یکی از مهمترین تولیداتی است که ما از آن ها استفاده می کنیم زیرا حقیقت استفاده از کامپیوتر را معنی می کنند و دلیل اصلی استفاده ما از این سیستم های پیچیده هستند. خرید نرم افزار اورجینال (Original Software) برای ما فواید زیادی همچون آپدیت خودکار و رایگان آن ها، استفاده از تمامی بخش های نرم افزار، پشتیبانی و عدم آسیب رسانی احتمالی به سیستم و اطلاعات را برای شما به ارمغان می آورند و ارزش خرید با قیمت مناسب آن ها بسیار بهتر از تهیه نسخه کپی آن ها می باشد.

لایسنس های اورجینال نرم افزارهای حرفه ای به کدهایی گفته می‌شود که وارد کردن آن‌ها برای فعال‌سازی برنامه‌ها امری ضروری است. امروزه به دلیل گسترش دنیای دیجیتال و فضای وب، نیاز به لایسنس‌های اورجینال بیش از پیش حس می‌شود. تهیه نسخه اورجینال نرم‌افزارها نسبت به نسخه‌های کرک شده مزایای بسیاری دارد و افرادی که به صورت حرفه‌ای از این برنامه‌ها استفاده می‌کنند آن‌ها را با نسخه اصلی به کار میبرند تا تجربه کاربری کاملی را داشته باشند.

این روزها تکنولوژی نقشی کلیدی در بسیاری از کارهای ما دارد و اینترنت در بسیاری از برنامه‌ها محور اصلی ارائه خدمات است. همچنین اطلاعات شخصی بسیاری در دیوایس‌های الکترونیکی ما موجود است که حفظ و نگه‌داری از آن‌ها امری ضروری به شمار می‌رود.

microsoftItem
مزایای نرم افزار اورجینال و معیاب نرم افزارهای کرک شده 9

مزایای استفاده از لایسنس های اورجینال نرم افزارهای حرفه ای

به طور کلی عملکرد یک نرم‌افزار اورجینال از نسخه کرک همان محصول عملکرد بهتری را ارائه می‌دهد و با رضایت بیشتری همراه است. از مهمترین مزایای خرید اورجینال محصولات بخش پشتیبانی آن‌ها می‌باشد که این بخش در نسخه‌های کرک معنا و مفهومی ندارد. علاوه بر این بسیاری از برنامه‌ها به یکدیگر لینک می‌شوند و به صورت گروهی کاربرد دارند. داشتن نسخه‌های اورجینال باعث می‌شود تا بتوانید با هماهنگی بهتری کارهای خود را مدیریت کرده و به پیش ببرید.‌ با تهیه نسخه‌های اورجینال می‌توانید از آپدیت‌های ارائه شده استفاده کنید و با به‌روزرسانی برنامه‌های خود تجربه لذت‌بخش‌تری را از تغییرات ایجاد شده ببرید.

نکته دیگر این است که داشتن برنامه‌ها به صورت اوجینال این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بلافاصله پس از عرضه جدیدترین نسخه، نسخه نصب شده خود را آپدیت کنید.

از دیگر مزایای لایسنس های اورجینال میتوان به پایداری بیشتر در مقایسه با نسخه‌های جعلی ٬ امنیت بیشتر در مقابل بدافزارها و حملات ٬ افزایش کارایی و سرعت رایانه اشاره کرد.

2020021914023485672
مزایای نرم افزار اورجینال و معیاب نرم افزارهای کرک شده 10

معایب استفاده از نرم افزار کرک شده

در دنیا و به خصوص در ایران ، بسیاری از مردم به خیال و نیت صرفه جویی در هزینه هایشان اقدام به دانلود نرم افزار های قفل شکسته و به اصطلاح کرک شده می کنند . به طور مثال اکثر قریب به اتفاق نسخه های ویندوز مورد استفاده در ایران از نوع غیر اورجینال می باشند .

همین قضیه در مورد سایر نرم افزار ها ، از قبیل نرم افزار های علمی و کاربردی و آموزشی ، صادق است . چیزی که اکثر مردم ایران نمی دانند این است که تمامی این نرم افزار ها توسط افرادی کرک می شوند و قفلشان شکسته می شوند که دارای معلومات بالایی در زمینه هک و ویروس هستند و یک ضرب المثل قدیمی است که می گوید هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمی گیرد .

درین میان دانستن اینکه فایل کرک شده نرم افزار ها به چه صورت در اختیار کاربران قرار میگیرد خالی از لطف نیست. برخی از شرکت های سازنده ی نرم افزارها مانند Adobe شرایطی را در اختیار کاربران میگذارند که میتوان قبل از تصمیم برای خرید برنامه‌های ادوبی از آن‌ها برای مدتی به صورت آزمایشی استفاده کرد اما بدلیل اینکه فقط یک فایل آزمایشی ست برخی از گزینه های برنامه غیر فعال است. برخی هکر ها این خدمات را هک و این بخش را با عنوان اصلی آن نرم افزار وارد بازار میکنند.

متاسفانه در کشور ایران که اکثر کاربران رایانه‌های شخصی و سازمانی از سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کنند، به دلیل تحریم‌ها، نبود امکانات برای تهیه نرم افزارهای اصل، عدم آگاهی از تفاوت نرم افزارهای اصلی با غیر اصلی و نبود زیرساخت فرهنگی برای پرداخت هزینه بابت کالایی که به راحتی می‌توان آن را با هزینه‌ای ناچیز کپی کرد، موجب شده بخش کثیر کاربران از برنامه های Crack شده و نسخه‌های غیراصلی استفاده می‌کنند.

شما می‌توانید در سایت تصویرگر لایسنس های اورجینال نرم افزارهای حرفه ای را خریداری کنید. به دلیل اینکه تبادل‌های مستقیم ارزی در ایران با توجه به وجود تحریم‌ها امکان‌پذیر نیست، ما در تصویرگر لایسنس‌های اورجینال را فراهم کرده‌ایم تا بتوانید به راحتی آن‌ها را با پرداخت ریالی خریداری کنید.

microsoft korsan yazilim kullanimina izin mi veriyor
مزایای نرم افزار اورجینال و معیاب نرم افزارهای کرک شده 11
adobe uygulamalari 60 gun ucretsiz oldu 711944 5
مزایای نرم افزار اورجینال و معیاب نرم افزارهای کرک شده 12
JX8y2LzBl9DwzWfs 637253906345977173
مزایای نرم افزار اورجینال و معیاب نرم افزارهای کرک شده 13
شهلا رضایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *